Makia Beach - Muro Alto - Porto De Galinhas - Flat A312
| Gratis Wi-Fi Gratis WiFi in de kamers | 24-uurs zorg 24-uursreceptie | Zwembad Buitenzwembad |
| Eigen strand Strandtoegang | Fitness/Gymzaal Fitnesscentrum | Sportactiviteiten Aquapark Waterglijbanen Windsurfen Duiken Snorkelen Visserij Kanoën Wandelen Biljart/ Pool tafels Tafeltennis |
| Spa en ontspanning Spa-lounge Complete lichaamsmassage | Eten op locatie Restaurant Bar/ lounge | Kindvriendelijk Kinderbox Kindermenu Kiderclub Kinderzwembad Kinderspeelruimte Speelzaal Speelgoed |
Makia Beach - Muro Alto - Porto De Galinhas - Flat A312 van 30 m² heeft een eersteklas ligging slechts 500 meter van Muro Alto Beach. Het appartement ligt in de wijk Praia de Muro Alto in Pôrto das Galinhas en heeft een terras met uitzicht op de tuin.
Het 1-slaapkamer appartement heeft een ligging op circa 2 km van Cachaçaria e Pimentaria Tio Gilson, Gaipio Sugar Cane Mill is binnen ongeveer 10-minuten autorit. Het kost 30 minuten lopen om het centrum van Pôrto das Galinhas te bereiken. Makia Beach - Muro Alto - Porto De Galinhas - Flat A312 ligt op ongeveer 15 minuten met de auto van het Projeto Hippocampus.
Als gasten verblijven in deze accommodatie, hebben ze toegang tot een balkon, een terras en een woonkamer voorzien van airconditioning. Het appartement biedt 1 badkamer aan. Daarnaast vindt u er een droger en handdoeken.
Makia Beach - Muro Alto - Porto De Galinhas - Flat A312 biedt ook een kitchenette. Bovendien biedt de accommodatie gasten toegang tot een wellnesscentrum, wat hun ervaring nog verder verbetert.
- Locale bezienswaardigheiden
- Ateliê Gilberto Carcará4,1 km
- Praia do Cupe4,4 km
- Mercadinho Santana3,7 km
- Compensa Port1,9 km
- strand Cupe450 m
- Cachaçaria e Pimentaria Tio Gilson2,8 km
- Luchthavens
- Internationale Luchthaven Guararapes47 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- Parkeerplaats
- 24-uursreceptie
- Huisdieren zijn niet toegestaan
- 24 uur bewakingsdienst
- Bagageopslag
- Lift
- Verkoopautomaten
- Brandblussers
- Toegangssleutel
Horeca
- Droger
- Keukengerei
- Restaurant
- Bar/ lounge
- Buiten eethoek
- Picknickplaats/ Tafels
- Diner
- Lunchpakketten
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Buitenzwembad
- Strandtoegang
- Parasols
- Ligstoelen
- Aquapark
- Live-entertainment
- Zonneterras
- Tuin
- Spa-lounge
- Complete lichaamsmassage
- Fitnesscentrum
- Windsurfen
- Duiken
- Snorkelen
- Kanoën
- Wandelen
- Biljart/ Pool tafels
- Tafeltennis
- Visserij
- Ondiep gedeelte
Diensten
- Huishouding
- Wasserij
- Boodschappenservice
- Winkels/ Commerciële diensten
- Happy hour
Kamervoorzieningen
- Gratis WiFi in de kamers
- Airconditioning
- Zithoek
- Terras
- Tuinmeubelen
- Eettafel
- Flat-screen TV
- Kinderbox
- Kindermenu
- Kinderzwembad
- Waterglijbanen
- Kinderspeelruimte
- Speelgoed
- Kiderclub
- Speelzaal
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Wat zijn de bekendste toeristische attracties in de buurt van Makia Beach - Muro Alto - Porto De Galinhas - Flat A312?
Gasten van Makia Beach - Muro Alto - Porto De Galinhas - Flat A312 kunnen een bezoek brengen aan een van de hoog gewaardeerde bezienswaardigheden, Cachaçaria e Pimentaria Tio Gilson, binnen ongeveer 10-minuten autorit. Andere bezienswaardigheden die een bezoek waard zijn zijn het Projeto Hippocampus (7 km) en Gaipio Sugar Cane Mill (3 km). - ❓
Hoe ver is het stadscentrum van Makia Beach - Muro Alto - Porto De Galinhas - Flat A312?
Het duurt 30 minuten lopen om van Makia Beach - Muro Alto - Porto De Galinhas - Flat A312 naar het stadscentrum te komen. - ❓
Wat is de prijs van het boeken van Makia Beach - Muro Alto - Porto De Galinhas - Flat A312?
De prijs van het boeken van Makia Beach - Muro Alto - Porto De Galinhas - Flat A312 is $52. - ❓
Zijn er kosten verbonden aan het gebruik van Wi-Fi in het appartement?
In het appartement is wifi beschikbaar gratis voor de gasten. - ❓
Wat is de grootte van Makia Beach - Muro Alto - Porto De Galinhas - Flat A312?
Makia Beach - Muro Alto - Porto De Galinhas - Flat A312 bestaat uit 30 vierkante meters.